Menu
Menu
Your Cart

Sık Sorulan Sorular

Sipariş verdiğiniz ürünlerin teslimat süreleri talep edilen ürünlerin sayısına bağlıdır. Genel bir süre vermek gerekirse, teslimatlarımız 5 iş günü içerisinde üretilip müşteriye teslimatı sağlanmaktadır .

Sipariş verilen ürünlerde ödeme yöntemimiz sipariş anında %50 alınıp üretim yapılmaya başlamaktadır, teslimat anında ise kalan %50 tahsil edilmektedir.

ÜRÜNLER ISO 9001:2000 kalite standartlarına göre üretilmektedir ve CE belgesine sahiptir.Ürünlerimizde DKP Sac Kullanmaktayız. Ürünlerin Sac Kalınlıkları fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir.Müşterinin ürününde belirttiği her türlü sac kalınlığını özel üretim olarakta karşılamaktayız.Standart Ürünlerimizde Kalın ve Dayanaklı DKP Sac kullandığımızdan mütevellit ürünlerimizde herhangi bir şekilde ezilme paslanma gibi bir deformasyon işlemi görülmemektedir. Ürünlerimizde boyama yöntemi olarak elektro statik toz boya kullanılmaktadır.

Fabrikamız 1.000 m2 açık alan üzerinde 1000 m2 bir kapalı alana sahiptir. Bünyemizde, Montaj Hattı, İmalat Hattı, Boyahane, Kesimhane ve test birimi bulunmaktadır. Numune Ürünlerimizi Güzeltepe Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:200 196- 200, D:A0, 34060 Eyüp sultan Adresinde bulunan Mağazamızda Görebilirsiniz.

Takım Arabası Dolaplarımızın çekmece sayıları değişiklik göstermekte olup, çekmece yükseklikleri 25 mm ve katlarıyla arttığı için isteğe bağlı olarak değişen ihtiyaçlarınıza göre çekmece sayıları azaltıp çoğaltılabilir.
Takım dolaplarımız merkezi kilit sistemine sahiptir. Çekmece kulplarında yer alan alüminyum etiket kanalı sayesinde çekmece içinde kullanacağınız ürünlerin simgelerini, kulp etiketlerine dizayn ederek düzenleyebilirsiniz.
Takım Arabamız ana gövdesi 1,20 mm dkp sacdan üretilmektedir. Ürünümüz kaynaklı sağlam çelik konstrüksiyonlu, elektrostatik toz boyalıdır. Çekmeceli dolabımızın iç 4 köşesinde dikey uzanan ray kılavuz dikmeleri mevcuttur.
Dosya dolaplarımızın rafları galvaniz sacdan boyasız ve ekstra takviyeli olarak üretilmektedir. Rafların galvaniz sacdan boyasız üretilmesi, aktif kullanılan bu alanlarda boya deformasyonunun önüne geçilmesini sağlar.
Her işyerinde personelin kişisel olarak kullanabileceği dolaplar yer alır. Bu dolaplar farklı boyutları ve ölçüleri üzerinden ele alınmak suretiyle, amaca uygun şekilde üretimden geçer. Gündelik yaşamda hangi sektör olursa olsun, kişisel eşyaların saklanması ve temiz tutulması noktasında önemli bir potansiyel teşkil etmektedir. O yüzden kaliteli malzeme yapısı ile özel kilit sistemi üzerinden kolay kullanım sağlayacak yapı altında üretimden geçmelidir. Böylece vakit kaybetmeden personel güvenli şekilde işe hazır hale gelebilir ya da işten çıkmak için eşyalarını kolayca alabilir. Personel dolabı kişisel malzemeler için üretilmiş özel tasarım koruyucu malzeme kaplı dolap çeşitleridir. Birçok amaç doğrultusunda personelin kullanması için ona atanmış olan dolaplar olarak öne çıkıyor. Örneğin personele zimmetli iş güvenlik malzemelerinin korunması ve saklanması açısından değerlendirilir. Aynı zamanda personele ait olan kişisel eşyaların saklanması noktasında uygundur. İsteğe uygun olarak anahtarlı kilit ya da asma kilit üzerinden tasarımı gerçekleşebilmektedir. Bu durum kullanılacak alanın boyutlarına ve sektör ile beraber kişisel isteklere bağlı olarak değişkenlik gösterir.
Birçok farklı özelliği ile beraber personel dolapları günümüzde işyerlerinin vazgeçilmez yapıları arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda personel dolabına ait olan özellikler üretim anında öne çıkar. - Kaynaklı sağlam çelik yapı altında üretilir, - Saç konstrüksiyonu yapı altında elektrostatik toz boyalıdır, - Gizli menteşe tasarımına sahiptir, - İsteğe bağlı olarak dolap içerisinde elbise askı kısmı bulunur, - Güçlü ve sağlam yapı altında çift emniyetli sürgülü döner asma kilit yer alır, - Farklı modellerinde özel raf sistemi bulunur, Bu gibi özelliklerin yanı sıra ortamı uyumlu şekilde yan yana tasarım altında üretimden geçmektedir. Aynı zamanda üretim hatları ile beraber ofisler konusunda kilitlenebilir gözlü eşya tasarımı bulunur.
Personel dolapları birçok farklı alanda sektöre bağlı olarak kullanılabilmektedir. Bu durumda amaca uygun şekilde farklı ölçüler ve yapılar üzerinden boyutları ile beraber üretimi sağlanır. - Marketlerde, - İnşaat sektöründe, - Fabrikalarda, - Okullarda, - Hastanelerde, - AVM’lerde, - Ofisler, - Farklı üretim alanları,
Kullanılacak alana uygun şekilde personel dolaplarının ölçüleri değişkenlik göstermektedir. Bu doğrultuda en ve boy ile beraber yük üzerinden ölçümler ele alınır. Özelikle dolap içerisindeki bölme sayısına bağlı olarak ölçüler farklılık ortaya çıkarır. Kaliteli malzeme ile kurumsal bir hizmet anlayışı altında ele alınan tasarımlar, yerleştirilecek eşyanın miktarına ve çeşidine uygun şekilde değişik ölçülerde tasarımdan geçer. Diğer yandan iç kısımdaki raf sayısı da yine ölçülerde farklılık yaratabilmektedir.
Aynı şekilde personel dolapları boyutlarına ve tasarımlarına bağlı olarak değişik fiyatlar üzerinden ele alınır. Aynı zamanda malzeme yapısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Tabi elde edilecek miktar üzerinden de fiyat farklılığı yaşanabilir. Kilit sistemi, raflar, dolap sayısı ve en ile boy üzerinden amaca uygun olarak farklı fiyatlar ile personel dolaplarını elde etmek mümkün. Kaliteli malzeme yapısı ile dayanıklı tasarımlar, güçlü kilit sistemi eşliğinde güvenli kullanım potansiyeli teşkil etmektedir. Genel olarak çok uygun fiyatlar ile beraber, güvenli şekilde sipariş oluşturmak mümkün.
Kaliteli ve dayanıklı malzeme yapısı üzerinden uzun ömürlü personel dolapları, güvenli bir kullanım olanağı tanıyor. Aynı zamanda pratik ve kolay bir kullanım imkanı sayesinde, gündelik işler açısından zamandan kazanç sağlamaktadır. Özel tasarımları sayesinde fazla yer kaplamadan güvenli şekilde değerlendirme potansiyeli teşkil etmektedir. Konforlu yapısı ile hangi eşyalar olursa olsun rahatlıkla yerleştirilebilir ve sığdırılabilir. Kullanım amacına ve sektöre bağlı olarak farklı ölçüler ile beraber özellikleri kapsamında gerçekleştirilebilir.
Çekmeceli Takım Dolapları her işletmenin ihtiyaç duyduğu demirbaşlardandır. Büyük ve küçük işletmelerde, mağazalarda sergileme, depolama, düzenleme amaçlı olarak kullanılmaktadır. Hipaş çekmeceli takım dolaplarının imalatında sağlam çelik ve saç konstrüksiyon kullanmaktadır. Bu nedenle kaliteli ve çok dayanıklı ürünleri ile sizler de işletmenizdeki takım ve aletlerinizi ya da küçük yedek parçalarınızı uygun ortamda saklamış olacaksınız. Karma Çekmeceli takım dolaplarının ayak kısımlarında rotil ayaklar kullanmaktadır. Ayrıca çift emniyetli kilit sistemi ile ve 80 kg kadar taşıma kapasitesine sahip olması ile de çok beğenilmektedir. Bu ürünlerin üst zeminlerinde şık görünüm kazandıran ve iyi bir çalışma zemini sağlayan 18 mm suntalam kullanılmaktadır. Çekmecelerin tabanlarında kauçuk levha kullanılmaktadır. Talebe göre de 3 veya 4 kanallı seçenekleriyle plastik seperatör ya da 3 x 3 metal seperatör uygulanabilmektedir.
Malzeme Dolabı Nedir? Malzeme dolabı, esasında genel bir üst başlık olup birçok ürünü kapsayan genel bir terim olarak kullanılmaktadır. Her sektörün kendi özel ihtiyacına cevap verir şekilde malzeme dolapları üretilmektedir. Örneğin, bir eczanenin ihtiyaç duyacağı malzeme dolabı ile bir otomobil tamir atölyesinin ihtiyaç duyacağı malzeme dolabı elbette bir ve aynı vasıflarda olmayacaktır. Malzeme dolapları; formen dolabı, takım dolabı, kimyasal madde dolabı, seperatörlü malzeme dolabı, tekerlekli malzeme dolabı, çekmeceli malzeme dolabı, endüstriyel malzeme dolabı, askı panolu malzeme dolabı gibi farklı ihtiyaçlara ve farklı özellikte üretilen dolaplardır.
Malzeme dolabı üretiminde çok çeşitli malzemeler kullanılabilmektedir? Örneğin, hastane ve doktor kliniklerinde kullanılan malzeme dolapları ilk yardım müdahale ekipmanlarının, hasta için kullanılan sağlık malzemelerinin saklandığı ve muhafaza edildiği özel kilitli dolaplardır. Bu tip dolapların üretiminde daha eski tarihlerde çeşitli metaller hatta çok önceleri ahşap malzemeler kullanılmakta idi. Bugün artık bu tip malzeme dolaplarında sert plastik pvc kullanılmaktadır. Yine başka bir tür malzeme dolapları da, sanayi alanında kullanılan endüstriyel dolaplardır. Bunlar fabrikalarda, tamirhane ve endüstriyel işletmelerde kullanılır. Genellikle çelik ve sac malzemeden üretilir. Formen dolapları buna bir örnektir. Başka bir malzeme dolabı çeşidi ise dosya dolaplarıdır. Özel sektörde ve kamu sektöründe kullanılan bu tip dolaplar klasör ve dosyaların depolanması ve istiflenmesi için kullanılır. Bu dosya dolaplarının bir bölümü kilitli olarak üretilir. Bu şekilde dosya ve klasörlerin güvenliği sağlanmaktadır. Dosya dolaplarının en önemli fonksiyonu arşivlerde kullanılmasıdır. Arşiv dosya dolapları genellikle güvenlik unsurlarının daha arttırılmış versiyonudur. Ofis ya da da kamu dairelerinde kullanılan dosya dolaplarında camlı dosya dolapları da çokça tercih edilmektedir. Dosya dolaplarında da önceki yıllarda ahşap malzeme sıklıkla kullanılmakta iken bu bugün sac ya da plastik malzemeler tercih edilmektedir.
Mağazalarda, showroomlarda ve depolama alanlarında ürünlerin muhafaza edilme sürecinde depo raf sistemleri kullanılır. Depo raf sistemleri depolama alanlarında daha nitelikli bir kullanım sağlamaktadır. Depolama alanlarında ihtiyaca uygun bir raf sistemi kullanıldığında istediğiniz kadar ürün saklayabilirsiniz. Raf sistemleri hem muhafaza etme hem de yük taşıma işlemlerinde ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır. Depo alanınıza ve kullanım amacınıza uygun bir raf sistemi tercih ederek ergonomik bir şekilde ürünlerinizi muhafaza edebilirsiniz. Giydirme raf sistemleri, sırt sırta raf sistemleri, drive in raf sistemleri gibi farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Depolarınızda tercih edeceğiniz ürünün türü de seçimde etkili olacaktır. Depolama alanlarınızı daha pratik ve amacına uygun kullanabilmek için sizlere aradığınız kriterlere uygun raf sistemi üretimi sunuyoruz.
Depo raf sistemleri, depolama alanında her türlü ürünün en doğru şekilde barındırılmasına yardımcı olur. Ancak depolama alanlarınız için raf sistemi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Bir alanda raf sistemlerini seçerken öncelikle alanınızın yapısına dikkat etmelisiniz. Mekanınızın genişliği, yüksekliği ve tipi raf sistemi seçiminize etki edecektir. Depo raf sistemlerini seçerken dikkat edilmesi gereken diğer bir öncelik ise ürün türüdür. Depolarınızda saklayacağınız ürünlerin büyüklüğü, tipi, ağırlığı gibi özellikler seçeceğiniz raf sisteminde etkilidir. İhtiyacınıza uygun doğru raf sistemini tercih ettiğinizde işlevsel bir saklama ortamı elde edebilirsiniz. Bunun dışında bütçeniz de saklama alanındaki raf sistemini oluşturmada etkilidir. Uzman ekiplerimiz depo raf sistemleri imalatı sürecinde bütçenize uygun seçimler konusunda sizlere yardımcı olur.
Depolama alanlarınız için tercih edebileceğiniz farklı depo raf sistemleri mevcuttur. Belirttiğimiz kriterlere göre ağır depo raf sistemi, hafif depo raf sistemi, çelik raf sistemi, lastik raf sistemi, tekstil ve kumaş raf sistemi, mezanin raf sistemi, konsol kollu, yapı market rafları, market rafları gibi seçenekler mevcuttur. Her türlü depolama ihtiyacınıza uygun raf sistemleri imalatı için keşif ekibimizden destek alabilirsiniz. Sizler için ücretsiz keşif yapan ekiplerimiz belirttiğimiz raf sistemlerine göre özel ölçülendirmelerde üretim yapmaktadır.

Sık Sorulan Sorular