Menu
Menu
Your Cart

Portmantolar & Askılıklar

Brand: SuperBrand Model: KRM-68500
Ürün Kodu : K-101İhtiyaca uygun olarak farklı kanca sayısı ile tasarımı yapılmış olan portmanto modelleri, elektrostatik fırın boyası ile boyanmış ve satışa sunulmuştur. Okul, ofis, otel ve benzeri alanlarda tercih edilen portmantolar, sunmuş olduğu pratik kullanımı ve az yer kaplama özell..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-68600
Ofis içinden eğitim kurumlarına, hastanelerden bankalara kadar hemen her yerde kullanılabilen K-101 Ceylan Portmanto Kromajlı model askılık ile kapalı mekanların günün her saati düzenli kalması sağlanabilir.8 adet demir kancayla zenginleştirilen, sağlam bir kromaj tabana ve estetik bir görünüme..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-68700
Ofis, banka ve sınıf gibi kalabalık alanların en çok aranan eşyaları arasında yer alan portmanto modelleri, işlevsel kullanım imkanı ile büyük bir kolaylık sunmaktadır. İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen paslanmaz malzemeler ile tasarlanmış olan portmanto modelleri, sahip olduğu day..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-68800
Paslanmaz özellikte bir yapıya sahip olan ve ihtiyaç duyulan kapasitelerde üretimi yapılabilen portmanto modelleri, hem kapladığı dar alan hem de kullanışlı olması nedeni ile hayatı önemli mekanlarda pratiklik kazandırmaktadır.Özellikle kurumsal alanlarda çok sık karşımıza çıkmakta olan portmanto mo..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)