Menu
Your Cart

Çelik Mobilya

Çelik Mobilya

Brand: SuperBrand Model: KRM-79300
 Alüminyum, Banket,  Hilton, Konferans, Salon, Sandalye, Sandalyeleri..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-87100
Beyaz Tolix Sandalye Tolix Sandalye kendine has dizaynı ve renk seçenekleri ile kendi kategorisinde öne çıkan bir üründür. Bu sandalye yurt dışından ham olarak ithal edilir ve boyaması Türkiye’de yapılır. Boyaması yarı mat elektrostatik boyama olarak yapılır ve müşteriye sunulur. Bu boyama tekn..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-86800
Siyah beyaz çizgili Tel sandalye, oldukça nostaljik bir görünüme sahip. Klişeleşmiş tel sandalye formunun ötesine geçen bu modele bayılacaksınız.  Yükseklik82 cmGenişlik45 cmDerinlik44 cmOturum Yüksekliği45 cm..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-86900
Eyfel Sandalye son derece minimalist bir görüntüye sahip ve sadeliğinin getirdiği bir fiyat avantajına da sahip aynı zamanda. Aynı zamanda bar taburesine de sahip olan Eyfel Sandalye, çizgilerini eyfel kulesinden almış. ..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-86700
Son zamanların en popüler ürünlerinden olan Tel Sandalye, farklı döşenmiş kumaşlar ve renkler ile klişenin ötesine geçebilir. Sarı Tel Sandalye, klasik tel sandalye formunun daha renkli bir hali. Kalitesi ve rahatlığından ödün verilmeden boyanmıştır. Ve yine yarı mat statik boyalıdır. Oturum pe..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-86200
Gri Tolix Sandalye Tolix Sandalye kendine has dizaynı ve renk seçenekleri ile kendi kategorisinde öne çıkan bir üründür. Bu sandalye yurt dışından ham olarak ithal edilir ve boyaması Türkiye’de yapılır. Boyaması yarı mat elektrostatik boyama olarak yapılır ve müşteriye sunulur. Bu boyama tekniğ..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-87400
İstanbul Metal SandalyeÇarpıcı bir tasarıma sahip İstanbul metal sandalye, sırt ve oturum minderlerinin hacimli olması sayesinde, görüntüsünün aksine rahat bir oturum sunar. 1. sınıf statik boya ile boyanmış bu sandalye, ayaklarındaki plastikler sayesinde yeri çizmez. Ayak plastiklerinin oynar olmas..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-87200
Kırmızı Tolix Sandalye Tolix Sandalye kendine has dizaynı ve renk seçenekleri ile kendi kategorisinde öne çıkan bir üründür. Bu sandalye yurt dışından ham olarak ithal edilir ve boyaması Türkiye’de yapılır. Boyaması yarı mat elektrostatik boyama olarak yapılır ve müşteriye sunulur. Bu boyama te..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-86000
Kırmızı Tolix Sandalye Ahşap Oturaklı Tolix Sandalye kendine has dizaynı ve renk seçenekleri ile kendi kategorisinde öne çıkan bir üründür. Bu sandalye yurt dışından ham olarak ithal edilir ve boyaması Türkiye’de yapılır. Boyaması yarı mat elektrostatik boyama olarak yapılır ve müşteriye sunulu..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-86400
Tolix sandalyelerin en kullanışlılarından olan Kollu Tolix Sandalye, yarı mat elektrostatik boya ile boyanmış ve şık bir görüntü oluşturuyor. Dış mekan kullanımına da tamamen uygun olan bu modele bayılacaksınız...
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-85600
Metal Thonet Sandalye Ahşap sandalye denildiğinde ilk akla gelen sandalye modelleri'nden olan Thonet Sandalye, metal ile birleştirildiği versiyonu ile de oldukça beğeniliyor.  Metal Thonet Sandalye sağlamlığı ve sofistike görünümü ilemetal sandalye kategorisinde be..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-85800
Ahşap sandalye denildiğinde ilk akla gelen sandalye modelleri'nden olan Thonet Sandalye oldukça beğeniliyor.  Metal Kollu Thonet Sandalye sağlamlığı ve sofistike görünümü ile metal sandalye kategorisinde benzerlerinden bir adım öne çıkıyor.Thonet Sandalye..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-85700
Penyez İron Metal SandalyeEşsiz ayak tasarımı, metal ve ahşabın benzersiz uyumu ve beraberinde konforlu deri oturum ve sırt dayama bölümü ile birleşerek Penyez Sandalyeyi oluşturmuştur. Benzersiz İtalyan tasarımını en iyi yansıtan sandalye olmakla beraber aynı zamanda yenilikçi ve minimalist görünüm..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-87500
Platner Metal BerjerGeniş ve rahat oturumuyla Platner Berjer, parlak gold kaplama metal ile göz alıcı mekanlar yaratmanız için birebir. 9657En: 52 cmDerinlik: 50 cmBoy: 75 cm..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-87600
Örgülü Metal SandalyeHarika tasarımlı Örgülü metal sandalye, müşteri talebine göre döşenebilir. Göz alıcı ve tasarım harikası bu model, son zamanların en popüler ürünlerinden. Döşeme için iletişime geçebilirsiniz.9658En: 61 cmDerinlik: 48 cmBoy: 78 cm..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-87300
Riva Katlanır Bahçe SandalyesiRiva katlanır bahçe sandalyesi, son derece zarif bir görüntüye sahip. Bahçe sandalyeleri arasında en çok tercih edilen ve uluslararası üne sahip olan bir model Riva. Metal kısımları, bağlantı noktalarında kıvrılarak şık bir görüntüye imza atmış. Riva modelinin iki çeşid..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-86500
Sarı Tel Sandalye, klasik tel sandalye formunun daha renkli bir hali. Kalitesi ve rahatlığından ödün verilmeden boyanmıştır. Ve yine yarı mat statik boyalıdır. Oturum pedi suni deri ve ayaklarında yeri çizmesini önleyecek plastikler mevcuttur. Yükseklik82 cmGenişlik45 cmDerinlik44 cmOturum Yüks..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-87000
Siyah Tel Sandalye Ahşap AyaklıSağlam görünümü ve zarif tasarımı ile göze hitap eden Tel Sandalye, mekanlarınız için vazgeçilmez olacaktır.Kaynaklanarak birleştirilmiş metal telin dışında, Charles Eames tarafından dizayn edilen ve piyasaya sürülen tel sandalye, özenle ş..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-85900
Siyah Tolix Sandalye Tolix Sandalye kendine has dizaynı ve renk seçenekleri ile kendi kategorisinde öne çıkan bir üründür. Bu sandalye yurt dışından ham olarak ithal edilir ve boyaması Türkiye’de yapılır. Boyaması yarı mat elektrostatik boyama olarak yapılır ve müşteriye sunulur. Bu boyama tekn..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-85500
Tolix Sandalye kendine has dizaynı ve renk seçenekleri ile kendi kategorisinde öne çıkan bir üründür. Bu sandalye yurt dışından ham olarak ithal edilir ve boyaması Türkiye’de yapılır. Boyaması yarı mat elektrostatik boyama olarak yapılır ve müşteriye sunulur. Bu boyama tekniği sayesinde ürün dış mek..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-85300
Bronz Tel SandalyeSağlam görünümü ve zarif tasarımı ile göze hitap eden Tel Sandalye, mekanlarınız için vazgeçilmez olacaktır.Kaynaklanarak birleştirilmiş metal telin dışında, Charles Eames tarafından dizayn edilen ve piyasaya sürülen tel sandalye, özenle şekillendirilm..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-85200
Gold Tel SandalyeSağlam görünümü ve zarif tasarımı ile göze hitap eden Tel Sandalye, mekanlarınız için vazgeçilmez olacaktır.Kaynaklanarak birleştirilmiş metal telin dışında, Charles Eames tarafından dizayn edilen ve piyasaya sürülen tel sandalye, özenle şekillendirilmi..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-85400
Kırmızı Tel SandalyeSağlam görünümü ve zarif tasarımı ile göze hitap eden Tel Sandalye, mekanlarınız için vazgeçilmez olacaktır.Kaynaklanarak birleştirilmiş metal telin dışında, Charles Eames tarafından dizayn edilen ve piyasaya sürülen tel sandalye, özenle şekillendiri..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-85100
Yükseklik82 cmGenişlik45 cmDerinlik44 cmOturum Yüksekliği45 cmSiyah Tel Sandalye Sağlam görünümü ve zarif tasarımı ile göze hitap eden Tel Sandalye, mekanlarınız için vazgeçilmez olacaktır.Kaynaklanarak birleştirilmiş metal telin dışında, Charles Eames tarafından dizayn edilen&nb..
0,00TL
Brand: SuperBrand Model: KRM-86300
Turuncu Tolix Sandalye Tolix Sandalye kendine has dizaynı ve renk seçenekleri ile kendi kategorisinde öne çıkan bir üründür. Bu sandalye yurt dışından ham olarak ithal edilir ve boyaması Türkiye’de yapılır. Boyaması yarı mat elektrostatik boyama olarak yapılır ve müşteriye sunulur. Bu boyama te..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 100 arası, toplam: 108 (2 Sayfa)
Bu site KarmaWeb Çözümleri Tarafından Hazırlanmıştır