Menu
Menu
Your Cart

Metal Thonet Sandalye Kollu

Ürün Açıklaması

Ahşap sandalye denildiğinde ilk akla gelen sandalye modelleri'nden olan Thonet Sandalye oldukça beğeniliyor.  Metal Kollu Thonet Sandalye sağlamlığı ve sofistike görünümü ile metal sandalye kategorisinde benzerlerinden bir adım öne çıkıyor.

Thonet Sandalye  19. yüzyılda Paris sokaklarında göründüğünden bu yana, en sevilen cafe sandalyesi modellerinden biridir. Rüştünü tüm dünyadaki kafelerde ve restoranlarda kanıtlayan bu şık sandalye zarif, hafif ve şaşırtıcı şekilde sağlamdır. 

  Cafe mobilyaları arasında kendine sağlam yer edinmiş bu sandalye, salon ya da mutfak sandalyesi olarak kullandığınızda evlerinize de akılda kalıcı bir şıklık getirecektir.

Metal Kollu Thonet Sandalyeleri doğal ahşap masalar ile birleştirdiğinizde masa sandalye uyumunu mükemmel ölçüde yakalayabilirsiniz.  bu şık sandalye istediğiniz renkte boyandığında tarzınızı yansıtacaktır. Metal Kollu Thonet sandalye açık ceviz cila rengi ile  aranan ve beğenilen bir üründür.

 

Herhangi bir doğal metaryelde olduğu gibi, ahşabın dokusundaki ve rengindeki hafif değişiklikler kusur değil, malzemenin özelliğidir.

 

 

Ürün Özellikleri

  • Gövdesi metal iskeletten yapılmıştır.
  • Ahşap kısımlar gürgen ve su kontrasından üretilmiştir.
  • Cila rengi açık cevizdir.
  • Cafe sandalyesi ve restoran sandalyesi olarak tercih edilebilir.
  • 2 yıl garantilidir.
  • KDV dahil fiyatıdır.

Ürün Boyutları

Yükseklik

87 cm

Genişlik

55 cm

Derinlik

41 cm

Oturum Yüksekliği

51 cm